Posted on

نرم افزار Teamviewer

TeamViewer enterprise version 9

+ کرک برای استفاده همیشگی و رفع مشکل بلاک شدن نرم افزار پس از استفاده زیاد .

در این مقاله به معرفی نرم افزار TeamViewer خواهیم پرداخت که نرم افزاری بسیار مفید جهت دسترسی کنترل شده به کامپیوتر اشخاص از طریق اینترنت می باشد .

برنامه TeamViewer در دو نسخه رایگان و تجاری عرضه میشود و کاربری آن بسیار ساده بوده و هر کاربری تنها با چند کلیک میتواند به کامپیوتر مقصد وصل شده و کامپیوتر مورد نظر را کنترل کند .

این نرم افزار به این شکل کار میکند که زمانی نرم افزار را در کامپیوتر خود نصب کرده و باز میکنید و همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید به شما یک User ID و Password ارائه میکند که شخصی که در طرف دیگر میخواهد به کامپیوتر شما متصل شود باید این دو مشخصه را داشته باشد .

تصویر برنامه Teamveiwer دانلود نرم افزار TeamViewer نرم افزار Teamviewer TeamViewer Screenshot

شخص مورد نظر تنها تا زمانی که برنامه TeamViewer روی سیستم شما باز باشد به کامپیوتر شما دسترسی خواهد داشت .

و نکته ی دیگر این است رمز عبور شما در هر بار باز و بسته کردن نرم افزار تغییر پیدا میکند .

در طرف دیگر نرم افزار ( سمت راست تصویر بالا ) دو گزینه وجود دارد که با وارد کردن نام کاربری ( User ID ) و پسورد (password ) کامپیوتر مقصد و زدن دکمه Connet to Partner میتوانید به کامپیوتر مقصد متصل شده و تغییرات لازم را انجام دهید .

این نرم افزار بیشتر برای کارشناسان نرم افزار کاربرد دارد که از این طریق به کامپیوتر مشتریان خود متصل شده و مشکلات نرم افزاری آنها را حل میکنند .

خودروسافت نیز از این نرم افزار بخوبی بهره برده و برای نصب و پشتیبانی نرم افزارهای خودرو در سراسر ایران آماده خدمات رسانیست .

 

از طریق لینک زیر میتوانید نرم افزار را دانلود کرده و برروی سیستم خود نصب کنید .

دانلود تیم ویوور دانلود نرم افزار TeamViewer نرم افزار Teamviewer download

ضمنا بعد از نصب نرم افزار از طریق پوشه Patch اقدام به فعال سازی همیشگی نرم افزار کنید . تنها با باز کردن فایل patch زدن دکمه Patch.

موفق باشید .

 

خودروسافت

Posted on

۶ ماه اکانت رایگان بیت دیفندر bitdefender – Total Security 2015

krHhHJddr23EqSvq0QLv4Xu6Xd98sPLrfD_9_9vA-Rcv7uAE_oB93Z-QW-n-GW5NPhz7vjNwb4jCr1iPyHjhcLP3gBhJ1C3sbZvDLNfOagWWsqeqKBPwkqorxHQnD8KkbGuv=s0-d-e1-ft 6 ماه اکانت رایگان بیت دیفندر bitdefender ۶ ماه اکانت رایگان بیت دیفندر bitdefender - Total Security 2015 krHhHJddr23EqSvq0QLv4Xu6Xd98sPLrfD 9 9vA Rcv7uAE oB93Z QW n GW5NPhz7vjNwb4jCr1iPyHjhcLP3gBhJ1C3sbZvDLNfOagWWsqeqKBPwkqorxHQnD8KkbGuvs0 d e1 ft

امروز ۱۳۹۵/۰۵/۱۱ کمپانی bitdefender یکی از برترین آنتی ویروسهای شناخته شده در سال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ ، به مناسبت سومین سال برنده شدن جایزه award Best Protection  ماه اکانت رایگان آنتی ویروس ۶ bitdefender Total security 2015 به تمام کاربران خود ارائه داد .
ارزش این اکانت ۶ ماهه ۳۵ دلار است که آنرا به رایگان در اختیار کاربران قرار داده .

این نسخه از آنتی ویروس بیت دیفندر یعنی bitdefender Total security کاملترین نسخه این آنتی ویروس بوده که شامل آنتی ویروس ، فایروال و ابزارهای پاک سازی و بهینه سازی ویندوز می باشد . و یکی از سریعترین آنتی ویروس ها شناخته شده به طوری که باعث کند شدن و ایجاد مشکل در ویندوز مخصوصا نسخه های ۸ و ۱۰ نمیشود و سازگارترین آنتی ویروس با این نسخه های ویندوز شناخته شده .

 

برای استفاده از این اکانت ۶ ماه رایگان نیاز به انجام هیچ عملیات خاصی نیست .فقط کافیست ابتدا نرم افزار bitdefender Total security 2015 را روی سیستم از طریق لینک دانلود آنتی ویروس بیت دیفندر – Bitdefender Total Security 2015 دانلود کنید .

همچنین از لینک های زیر ( سایت P30download ) نیز میتوانید آین آنتی ویروس را دانلود کنید :


دانلود نسخه ۳۲ بیتی آنتی ویروس Bitdefender Total Security

دانلود نسخه ۶۴ بیتی آنتی ویروس Bitdefender Total Security

سپس به لینک دریافت سریال فعالسازی bitdefender رفته و با وارد کردن ایمیل آدرس خود کد فعالسازی ۶ ماه را دریافت کنید.
توجه داشته باشید که کد فعالسازی به ایمیل شما ارسال میشود .

سپس به بخش Registration آنتی ویروس بیت دیفندر رفته و با وارد کردن کد فعالسازی از ۶ ماه اکانت رایگان این شرکت بهره مند شوید .

از ۶ ماه استفاده رایگان از این آنتی ویروس لذت ببرید !