نرم افزارهای کاربردی و رایگان

نرم افزار Teamviewer

TeamViewer enterprise version 9

+ کرک برای استفاده همیشگی و رفع مشکل بلاک شدن نرم افزار پس از استفاده زیاد .

در این مقاله به معرفی نرم افزار TeamViewer خواهیم پرداخت که نرم افزاری بسیار مفید جهت دسترسی کنترل شده به کامپیوتر اشخاص از طریق اینترنت می باشد .

برنامه TeamViewer در دو نسخه رایگان و تجاری عرضه میشود و کاربری آن بسیار ساده بوده و هر کاربری تنها با چند کلیک میتواند به کامپیوتر مقصد وصل شده و کامپیوتر مورد نظر را کنترل کند .

این نرم افزار به این شکل کار میکند که زمانی نرم افزار را در کامپیوتر خود نصب کرده و باز میکنید و همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید به شما یک User ID و Password ارائه میکند که شخصی که در طرف دیگر میخواهد به کامپیوتر شما متصل شود باید این دو مشخصه را داشته باشد .

تصویر برنامه Teamveiwer دانلود نرم افزار teamviewer نرم افزار Teamviewer TeamViewer Screenshot

شخص مورد نظر تنها تا زمانی که برنامه TeamViewer روی سیستم شما باز باشد به کامپیوتر شما دسترسی خواهد داشت .

و نکته ی دیگر این است رمز عبور شما در هر بار باز و بسته کردن نرم افزار تغییر پیدا میکند .

در طرف دیگر نرم افزار ( سمت راست تصویر بالا ) دو گزینه وجود دارد که با وارد کردن نام کاربری ( User ID ) و پسورد (password ) کامپیوتر مقصد و زدن دکمه Connet to Partner میتوانید به کامپیوتر مقصد متصل شده و تغییرات لازم را انجام دهید .

این نرم افزار بیشتر برای کارشناسان نرم افزار کاربرد دارد که از این طریق به کامپیوتر مشتریان خود متصل شده و مشکلات نرم افزاری آنها را حل میکنند .

خودروسافت نیز از این نرم افزار بخوبی بهره برده و برای نصب و پشتیبانی نرم افزارهای خودرو در سراسر ایران آماده خدمات رسانیست .

 

از طریق لینک زیر میتوانید نرم افزار را دانلود کرده و برروی سیستم خود نصب کنید .

دانلود تیم ویوور دانلود نرم افزار teamviewer نرم افزار Teamviewer download

ضمنا بعد از نصب نرم افزار از طریق پوشه Patch اقدام به فعال سازی همیشگی نرم افزار کنید . تنها با باز کردن فایل patch زدن دکمه Patch.

موفق باشید .

 

خودروسافت

برچسب ها

میلاد جعفری

مهندس نرم افزار . علاقه مند به سئو ، تولید و مدیریت محتوای کاربردی و متمرکز ، خالق برند "سیبک"
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن