Posted on

لیست قیمت قطعات و لوازم یدکی مرسدس بنز – Mercedes Benz Spare Part Price List

فعالسازی نمایش قیمت قطعات در نرم افزار ای پی سی بنز –  Mercedes Benz EPC Price List

Mercedes Benz EPC Price List 2016  – PL70

در این مقاله قصد داریم نحوه وارد سازی لیست قیمت و فعال سازی نمایش قیمت را در برنامه EWA NET MERCEDES BENZ EPC  به شما آموزش دهیم .


نرم افزاری نیز با همین عنوان بنام برنامه PL یا برنامه لیست قیمت مرسدس بنز  وجود دارد ( PL69 ، PL70 یا PLXX ) که بطور مستقل و بدون نیاز به نرم افزار Mercedes Benz EPC عمل میکند که میتوانید در مقاله معرفی و دانلود نرم افزار لیست قیمت بنز یا Mercedes Benz PL – Price List  آنرا دریافت کنید .

نرم افزار فوق الذکر علاوه بر قیمت اطلاعاتی نظیر وزن و ابعاد قطعه را نیز ارائه میکند .


 

توضیحات اضافی

شاید با نرم افزار Mercedes Benz EPC – EWA NET آشنایی داشته باشید یا در حال حاضر از آن استفاده میکنید . نرم افزار BENZ EPC کاتالوگ شماره فنی قطعات اصلی و ارجینال بنز بوده و برای سفارش گذاری لوازم یدکی بنز مورد استفاده قرار میگیرد .

همچنین این نرم افزار با ارائه DATA CARD خودرو کلیه اطلاعات آپشن ها و متعلقات خودرو را ارائه میکند . این قابلیت میتواند برای بررسی صحت آپشن ها و متعلقات خودرو هنگام خرید آن مفید باشد .

 

اگر مایلید اطلاعات بیشتری در مورد نرم افزار ای پی سی مرسدس بنز داشته باشید یا قصد خرید این نرم افزار را دارید به صفحه نرم افزار Mercedes Benz EPC مراجعه کرده و با سفارش آنلاین این نرم افزار آنرا درب منزل یا محل کار خود تحویل گرفته و از خدمات نصب آنلاین و رایگان و پشتیبانی فنی رفع مشکلات نرم افزار نیز بهره مند شوید .


 

مراحل وارد سازی و فعالسازی لیست قیمت در نرم افزار ای پی سی مرسدس بنز

۱ – دانلود  لیست قیمت قطعات بنز

ابتدا لیست قیمت را از لینک زیر دانلود کنید و سپس طبق مراحل زیر پیش بروید :

PL70-1_EWANet(www.khodrosoft.com).exe

 

۲ – کپی کردن در مسیر نصب برنامه

سپس فایل را از حالت فشرده خارج کرده و در مسیر زیر دقیقا مانند شکل کپی کنید :

pl70 لیست قیمت بنز لیست قیمت قطعات و لوازم یدکی مرسدس بنز - Mercedes Benz Spare Part Price List pl70

اگر برنامه EWA NET را در مسیر دیگری نصب کرده اید مسیر را مطابق سیستم خود تغییر دهید .

 

۳ – وارد شدن به بخش مدیریت ایوا نت EWA NET

در مرحله بعد برنامه EWA NET را باز کرده و بعد از لاگین کردن با یوزر ادمین – Admin به بخش زیر بروید :

Server > Manage Parts Price List

ewa-server-price لیست قیمت بنز لیست قیمت قطعات و لوازم یدکی مرسدس بنز - Mercedes Benz Spare Part Price List ewa server price

سپس گزینه Import را کلیک کنید که طبق تصویر زیر با زنگ زرد  و با فلش قرمز مشخص شده.

پس از اینجام اینکار ممکن از چند دقیقه ای طول بکشد تا سیستم پیام مرتبطی نمایش داده و اعلام کند که لیست قیمت واردسازی شده .پس تا قبل از نمایش این پیام پنجره را نبندید .

 

۴ – انتخاب لیست پیش فرض یا Default

بعد از انجام موفقیت آمیز وارد سازی لیست قیمت مرسدس بنز در بالای صفحه تصویر زیر را خواهید دید.

photo_2016-12-09_20-15-51 لیست قیمت بنز لیست قیمت قطعات و لوازم یدکی مرسدس بنز - Mercedes Benz Spare Part Price List photo 2016 12 09 20 15 51 و طبق تصویر که با بخش زرد و فلش مشخص شده یکی از لیست ها را که در اینجا لیست قیمت قیمت EN یا انگلیسی انتخاب شده به عنوان لیست قیمت پیش فرض انتخاب کنید .

 

۵ – فعالسازی نمایش قیمت در نرم افزار EPC

کار انجام شده و فقط یه مرحله دیگر باقی میماند .  با یوزر خود ( غیر ادمین ) وارد برنامه EPC شده و طبق تصویر از بالا سمت چپ منوی Options را انتخاب کرده گزینه Setup را کلیک کنید و طبق تصویر گزینه Show Price را تیک بزنید .

photo_2016-12-09_20-15-47 لیست قیمت بنز لیست قیمت قطعات و لوازم یدکی مرسدس بنز - Mercedes Benz Spare Part Price List photo 2016 12 09 20 15 47

 

در نهایت قیمت قطعات در نرم افزار نمایش داده خواهد شد .

photo_2016-12-09_20-19-15 لیست قیمت بنز لیست قیمت قطعات و لوازم یدکی مرسدس بنز - Mercedes Benz Spare Part Price List photo 2016 12 09 20 19 15

Posted on

آپدیت جدید نرم افزار مایکروکت هیوندای نسخه ۱۰.۲۰۱۶

 

نسخه جدید برنامه مایکروکت هیوندای بروزرسانی سپتامبر ۲۰۱۶ یا مهر ۱۳۹۵ – Microcat Hyundai 10.2016

بروزرسانی جدید برنامه مایکروکت هیوندای نسخه  – ۱۰/۲۰۱۶ – ۹/۲۰۱۶ با قابلیت دیکد کردن شماره شاسی های ۲۰۱۷ هم اکنون در سایت خودروسافت قابل ارائه بوده و متقاضیان میتوانند از طریق لینک زیر برای سفارش اقدام کنند  .

 

microcat Hyundai 10.2016

نسخه قبلی برنامه مایکروکت هیوندای مربوط به مارس ۲۰۱۶ (۰۳.۲۰۱۶) بود .

سرانجام بعد چندین ماه بروزرسانی جدید نرم افزار مایکروکت هیوندای نسخه سپتامبر ۲۰۱۶ ( Microcat Hyundai ) در دسترس عموم قرار گرفت و کسانی که نسخه قبلی را روی سیستم خود دارند میتوانند اقدام به بروزرسانی نرم افزار خود کنند یا نسخه جدید نرم افزار مایکروکت را جهت نصب کامل دریافت کنند .

اینبار خودروسافت با جذب مشتریان بیشتر این امکان را دارد تا قیمت بروزرسانی این نرم افزار را تا حد ممکن کاهش داده و قدمی دیگر در جهت رضایت مصرف کنندگان نرم افزار مایکروکت بردارد.

شماره شاسی یا شماره شناسایی یا VIN خودروی مدل ۲۰۱۷ دیکد یا ترجمه شده در برنامه مایکروکت هیوندای

مایکروکت هیوندای شماره شاسی 2017 نسخه جدید مایکروکت هیوندای آپدیت جدید نرم افزار مایکروکت هیوندای نسخه 10.2016 2017 vinبرنامه microcat Hyundai  با وجود برخی سرویس های آنلاین ، به دلیل هزینه پایین ، سرعت دسترسی ، امکان استفاده آفلاین و بدون نیاز به اینترنت و برخی امکانات دیگر نظیر اطلاعات دقیق و بدون نقص ، همچنان به عنوان یک نرم افزار محبوب مورد استفاده توزیع کنندگان و فروشندگان لوازم یدکی قرار میگیرد و حتی بعضی ها با وجود دسترسی به سرویس های آنلاین فروش و توزیع لوازم یدکی هیوندای همچنان ترجیح میدهند این نرم افزار را نیز به عنوان ابزاری مطمئن در دست خود داشته باشند .

Posted on

Toyota EPC نسخه ۰۳.۲۰۱۶

 

تویوتا ای پی سی یا کاتالوگ الکترونیکی شماره فنی خودروهای تویوتا و لکسوس نسخه ۳ ۲۰۱۶

بروزرسانی نسخه ۳.۲۰۱۶ نرم افزار Toyota EPC در دسترس عموم قرار گرفته و از طریق وب سایت خودروسافت قابل ارائه است .

تویوتا ای پی سی ، پیشنهاد فروشندگان حرفه ای و موفق لوازم یدکی تویوتا کار شما را بسیار آسان خواهد کرد .

کاتالوگ های الکترونیکی شماره فنی این روزها جایگزین نسخه های چاپی دردسر ساز قدیمی شده اند .

 

 

امکان ترجمه شماره شناسایی ( شماره شاسی یا VIN ) در این نرم افزارها از امکان بروز هر نوع خطا در سفارش لوازم یدکی جلوگیری میکند و امکاناتی مانند جستجوی شماره فنی ، جستجوی پی ان سی ( PNC ) ، نمایش شماره فنی قطعات همراه با تصویر و دسته بندی کامل تمامی قطعات از جمله امکاناتی هستند که سرعت ، راحتی ، فروش و سود آوری بالاتر را برای شما به ارمغان می آورند .

Posted on

نسخه جدید نرم افزار تک داک – سه ماه آخر ۲۰۱۶ – نسخه ۴Q2016

نسخه جدید نرم افزار تک داک – TECDOC 4Q-2016

بررسی تفاوت نسخه جدید برنامه TECDOC  با نسخه های قبل

نسخه جدید نرم افزار نرم افزار تک داک - TECDOC در دسترس عموم قرار گرفته . البته اینبار این نرم افزار با تغییراتی در ظاهر آن به بازار عرضه شده .

هر چند از نظر ساختار و عملکرد همچنان مشابه سابق عمل میکند اما شاید کاربران این نرم افزار مجبور باشند چند دقیقه ای را صرف هماهنگ سازی خود با محیط جدید نرم افزار کنند .

میتوانید تفاوت ظاهری نسخه جدید با نسخه قبل از خود را در تصویر زیر مشاهده کنید :

تفاوت ظاهری نسخه جدید برنامه TECDOC با نسخه قبلی

تفاوت ظاهری نسخه جدید و قدیم نرم افزار تک داک  نسخه جدید نرم افزار تک داک - سه ماه آخر 2016 - نسخه 4Q2016 compare

 

 

تک داک یک پایگاه داده عظیم

نرم افزار نرم افزار تک داک - TECDOCTecdoc – یک پایگاه داده بزرگ شماره فنی خودروست که این پایگاه داده علاوه بر خود نرم افزار نرم افزار تک داک - TECDOC در بسیاری از سایت های اینترنتی نیز مورد استفاده قرار میگیرد .

علاوه بر نرم افزار فوق تک داک یک سرویس آنلاین هم دارد که با عضویت و خریداری پلن های این سرویس میتوانید بصورت آنلاین شماره شاسی ماشین خودروی مورد نظر خود را شناسایی و کاتالوگ شماره فنی آن را مشاهده کنید .

شاید برای شما پیش آمده باشد که به وب سایتی مراجعه کرده باشید و با وارد کردن مشخصات خودروی خود و انتخاب قطعه ی مورد نظر شماره فنی آنرا مشاهده کرده باشید و معمولا این دست وب سایت ها علاوه بر ارائه این اطلاعات قطعه مورد را برای فروش نیز ارائه میکنند .

بسیاری از این سایت ها دیتابیس وب سایت خود را از سرویس پایگاه داده تک داک تامین میکنند .

 

بررسی برخی کاربردهای کلیدی برنامه TECDOC برای کاربران معمولی یا فروشندگان لوازم یدکی

تک داک کاربردهای زیادی دارد . اما میتوان به چند مورد از آنها که بیشتر مورد استفاده کاربران قرار میگیرید اشاره کرد :

ارائه کاتالوگ شماره فنی

نرم افزار تک داک - انتخاب خودرو  نسخه جدید نرم افزار تک داک - سه ماه آخر 2016 - نسخه 4Q2016 photo 2016 11 12 02 39 38

با انتخاب خودروی مورد نظر خود میتوانید کاتالوگ شماره فنی خودروی خود را که بصورت یک چارت ارائه میشود مشاهده کنید و بر اساس نیاز موردی را از کاتالوگ انتخاب کنید

نرم افزار TEC DOC - کاتالوگ شماره فنی  نسخه جدید نرم افزار تک داک - سه ماه آخر 2016 - نسخه 4Q2016 catalog

و در نهایت  شماره فنی وسایر جزئیات آن مانند تصویر قطعه را مشاهده کنید

نرم افزار تک داک - نمایش تصویر قطعه  نسخه جدید نرم افزار تک داک - سه ماه آخر 2016 - نسخه 4Q2016 photo 2016 11 12 02 39 46

امکان جستجوی شماره فنی

قابلیت کلیدی دیگر این نرم افزار جستجوی شماره فنیست . براحتی با وارد کردن شماره فنی قطعه مورد نظر اطلاعت مورد نظر را بدست خواهید آورد .

همانطور که در تصویر مشاهده میکنید با وارد کردن شماره فنی قطعه ای از یک خودروی هیوندای لیست برندهای تولید کننده آن نمایان شده و با انتخاب هر یک به اطلاعات تکمیلی میرسیم :

برنامه تک داک - جستجوی شماره فنی  نسخه جدید نرم افزار تک داک - سه ماه آخر 2016 - نسخه 4Q2016 photo 2016 11 12 02 39 51

قابلیت پیدا کردن قطعات مشابه – Replace Parts

یکی از امکانات فوق العاده ی نرم افزار تک داک که آنرا تبدیل به یک نرم افزار منحصر به فرد کرده امکان نمایش قطعات مشابه و جایگزین از طریق شماره فنیست .

به عنوان مثال شما شماره فنی قطعه ای از خودروهای سانتافه را وارد میکنید و سیستم به شما میگوید که این قطعه علاوه بر اینکه قابل استفاده برای خودروی هیوندای سانتافه است قابل استفاده بر روی تعدادی ماشین دیگر از خود برند هیوندای یا برندهای خودروسازی مثل تویوتا ، مزدا ، نیسان و سایر برندهای خودروسازی است .

البته باید بدانید که اطلاعات ارائه شده کاملا مطمئن بوده و بر اساس استاندارد های جهانی تهیه شده و در نرم افزار گنجانده شده است .

تک داک - قطعات جایگزین - Replace  نسخه جدید نرم افزار تک داک - سه ماه آخر 2016 - نسخه 4Q2016 replace

 

در نسخه های پیشین بخشی هم به عنوان Technical Data یا Maintenance Data موجود بود که اطلاعات جزئی تعمیراتی و نگهداری خودرو و همچنین اطلاعت مربوط به سرویس های دوره ای خودرو ارائه میشد که ظاهرا در نسخه جدید خبری از آن نیست . اما باید منتظر خبرهای جدید و تغییرات جدید بود . شاید این بخش مجدد در این نرم افزار قابل دسترس قرار بگیرد .

تک داک - اطلاعات تعمیراتی  نسخه جدید نرم افزار تک داک - سه ماه آخر 2016 - نسخه 4Q2016 tech data