بهترین ها را برای شما انتخاب میکنیم

خودروسافت در سال ۱۳۹۲ با هدف بررسی ،  آموزش ، اطلاع رسانی ، معرفی محصولات نرم افزاری مرتبط با خودرو ، خدمات و سرویس های آنلاین مرتبط با خودرو و تامین نرم افزارهای خودروی مورد نیاز فعالان حوزه خودرو ،  پا به عرصه وجود گذاشت .

خودروسافت با توجه به خلع و کمبود منابع مناسب در زمینه نرم افزارهای خودرو فعالیت خود را آغاز کرد و امیدواریم با تلاش روز افزون خدمات مفید و ارزنده ای  را به صاحبان خودروها جامعه تعمیرکاران و فروشندگان لوازم یدکی خودرو ارائه کنیم .

شرکت های نرم افزاری نظیر شرکت Infomedia با هدف ساخت نرم افزارهای مخصوص خودرو جهت فروش و تامین قطعات خودرو اقدام به ساخت نرم افزارهایی مانند مایکروکت نموده اند .

این نرم افزارها معمولا شامل بانک اطلاعاتی کامل خودروها ، روش های عیب یابی , نقشه ها و دیاگرام های فنی و برقی خودروها , بخش آموزشی , شماره فنی قطعات و …. می باشد .

هر برند خودرو نرم افزار مخصوص به خود را دارد و سعی ما بر این است که بهترین نرم افزارهای مرتبط با خودروها اعم از قطعه یابی و عیب یابی را بررسی کرده و برای استفاده تعمیرکاران و فروشندگان قطعات خودرو ارائه کنیم .

همچنین سعی ما بر این است که با  بررسی این قبیل نرم افزارها و ارائه مقالات آموزشی مرتبط با آنها کمک کوچکی به جامعه تعمیرکاران ، تامین کنندگان و فروشندگان قطعات یدکی خودرو کرده باشیم .