بهترین ها را برای شما انتخاب میکنیم

آنتی ویروس bitdefender

krHhHJddr23EqSvq0QLv4Xu6Xd98sPLrfD_9_9vA-Rcv7uAE_oB93Z-QW-n-GW5NPhz7vjNwb4jCr1iPyHjhcLP3gBhJ1C3sbZvDLNfOagWWsqeqKBPwkqorxHQnD8KkbGuv=s0-d-e1-ft

امروز ۱۳۹۵/۰۵/۱۱ کمپانی bitdefender یکی از برترین آنتی ویروسهای شناخته شده در سال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ ، به مناسبت سومین سال برنده شدن جایزه award Best Protection  ماه اکانت رایگان آنتی ویروس ۶ bitdefender Total security 2015 به تمام کاربران خود ارائه داد .
ارزش این اکانت ۶ ماهه ۳۵ دلار است که آنرا به رایگان در اختیار کاربران قرار داده .

این نسخه از آنتی ویروس بیت دیفندر یعنی bitdefender Total security کاملترین نسخه این آنتی ویروس بوده که شامل آنتی ویروس ، فایروال و ابزارهای پاک سازی و بهینه سازی ویندوز می باشد . و یکی از سریعترین آنتی ویروس ها شناخته شده به طوری که باعث کند شدن و ایجاد مشکل در ویندوز مخصوصا نسخه های ۸ و ۱۰ نمیشود و سازگارترین آنتی ویروس با این نسخه های ویندوز شناخته شده .

 

برای استفاده از این اکانت ۶ ماه رایگان نیاز به انجام هیچ عملیات خاصی نیست .فقط کافیست ابتدا نرم افزار bitdefender Total security 2015 را روی سیستم از طریق لینک دانلود آنتی ویروس بیت دیفندر – Bitdefender Total Security 2015 دانلود کنید .

همچنین از لینک های زیر ( سایت P30download ) نیز میتوانید آین آنتی ویروس را دانلود کنید :


دانلود نسخه ۳۲ بیتی آنتی ویروس Bitdefender Total Security

دانلود نسخه ۶۴ بیتی آنتی ویروس Bitdefender Total Security

سپس به لینک دریافت سریال فعالسازی bitdefender رفته و با وارد کردن ایمیل آدرس خود کد فعالسازی ۶ ماه را دریافت کنید.
توجه داشته باشید که کد فعالسازی به ایمیل شما ارسال میشود .

سپس به بخش Registration آنتی ویروس بیت دیفندر رفته و با وارد کردن کد فعالسازی از ۶ ماه اکانت رایگان این شرکت بهره مند شوید .

مطلب مرتبط  بهترین سایت ها و سرویس های ترجمه شماره شاسی یا وین نامبر خودرو

از ۶ ماه استفاده رایگان از این آنتی ویروس لذت ببرید !

 

برچسب ها: