انواع زنجیر چرخ

قصد داریم تا با نگاهی کامل به انواع زنجیر چرخ مختص تمامی خودروهای بازار بهترین زنجیر چرخ مناسب برای خودروی شما را معرفی و در نهایت با آخرین قیمت‌های بازار شما را آشنا کنیم.

زنجیر چرخ‌های موجود در بازار به استثنای انواع ابریشمی که با نام پارچه‌ای نیز شناخته می‌شوند، همگی در ایران ساخته شده که تولیدات شرکت‌های واقع شده در شهرهای تبریز و اراک در این بازار مشهور هستند.

اگر در بازار خواهان جنس باکیفیت باشید، فروشندگان شما را به خرید زنجیرهای آلمانی، کره‌ای و ایرانی دعوت می‌کنند، اما اگر خواهان زنجیر ارزان‌ قیمت باشید، زنجیر چرخ‌های چینی و البته تایوانی حرف اول را در مورد نازل بودن قیمت‌ها می‌زنند.

می‌توان گفت هنوز هم مانند سال‌های گذشته زنجیر چرخ‌های اصطلاحا فلزی پر‌ فروش‌ ترین در بازار بوده و قیمت بسیار نازلی هم دارند. زنجیر چرخ‌ های پلیمری و یا ژله‌ای نیز ‌در بازار با استقبال خوبی مواجه هستند و برای کسانی که دردسر زنجیر چرخ را نمی‌خواهند گزینه مناسبی بوده اما قیمتشان قدری بالا است. اما با این همه می‌توان رتبه دوم را از نظر میزان فروش به این نوع زنجیر چرخ‌ها اختصاص داد. این نوع زنجیر چرخ‌ ها به صورت پکیج‌هایی کاملا شیک و مرتب در بازار موجود بوده و به صورت کمربندی به دور رینگ خودروی شما بسته می‌شوند و باید گفت نصب آنها ‌روی رینگ‌های اسپرت با دردسر کمتری همراه است.

زنجیر چرخ‌ های تسمه‌ای نیز در بازار موجود هستند که به گفته بازاری‌ ها با عرضه انواع زنجیر چرخ‌ های پلیمری استقبال از آنها کمتر شده است. این نوع زنجیرها به صورت تسمه به دور لاستیک و به موازات هم نصب می‌شوند و می‌توان گفت توانایی کمتری نسبت به انواع پلیمری دارند. زنجیر های ابریشمی یا پارچه‌ای نیز در بازار قابل خریداری هستند. البته نمی‌توان اسم آنها را زنجیر چرخ گذاشت، چرا که از زنجیر یا میخ ساخته نشده و تنها با افزایش اصطکاک سعی در عدم لیز خوردن تایر های اتومبیل برای روی معابر یخ‌ زده دارند. جنس آنها از پارچه است که در بازار با نوع ابریشمی شناخته می‌شود و البته باید گفت قیمت آنها نسبتا زیاد است. استقبال از این نوع رنجیر چرخ‌ها در بازار با توجه به قیمت آنها و موجود نبودن در شهرهای مختلف بسیار کم است اما می‌توان گفت برای طی مسافت‌های کم بسیار مناسب به نظر می‌رسند.

مطالب مرتبط >>  معرفی سرویس مایکروکت آنلاین | Online Microcat

 

زنجیر چرخ کمربندی درجه یک

زنجیر چرخ های کمربندی

قیمت : ۱۰۰,۰۰۰ تومان
زنجیر چرخ تسمه ای یخ شکن
نصب آسان بدون نیاز به باز کردن چرخ
قابل استفاده در رینگ های ساده و اسپرت
از آسیب دیدن جلوبندی جلو گیری می نماید
قابل نصب بروی تمامی لاستیکهای اتومبیل مناسب رینگ ۱۳ تا ۱۶

 

زنجیر چرخ پلیمری جدید(ژله ای)

راهنمای نصب زنچیر چرخ ژله ای

قیمت : ۲۳۵,۰۰۰ تومان
زنجیر چرخ لاستیکی میخ دار IZEN X5
از آسیب دیدن جلوبندی جلو گیری می نماید
قابل نصب بروی تمامی لاستیکهای اتومبیل مناسب رینگ ۱۶ الی ۱۹

 

زنجیر چرخ تسمه ای یخ شکن سایز ۱۴ تا ۱۷

زنجیر چرخ های ژله ای

قیمت : ۸۵,۰۰۰ تومان
زنجیر چرخ تسمه ای مناسب تمام سایزها
مناسب تمام سایز ها از ۱۴ تا ۱۷
زنجیر چرخ تسمه ای یخ شکن
بدون نیاز به باز کردن چرخ
قابل استفاده در رینگ های ساده و اسپرت
از آسیب دیدن جلوبندی جلو گیری می نماید
قابل نصب بروی تمامی لاستیکهای اتومبیل

 

زنجیر چرخ ضربدری – زنبوری

زنجیر چرخ ضربدری – زنبوری

قیمت : ۸۷,۰۰۰ تومان الی ۱۲۰,۰۰۰ تومان
زنجیر چرخ برند BOHU چین درجه
یک ۱۲میلیمتر و ۱۶ میلیمتر
به همراه جعبه مخصوص
با دستورالعمل تصویری نحوه نصب
کمترین فشار به جلوبندی خودرو باتوجه به ریزتر بودن زنجیر ها نسبت به زنجیر های قدیمی

یک دیدگاه برای “انواع زنجیر چرخ به همراه قیمت حدودی آنها”

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.