تلگرام طلایی چیست ؟

دریافت تلگرام طلایی از کافه بازار

پس از فیلتر شدن تلگرام ، تلگرام طلائی این روزها همچنان به حیات خود ادامه میدهد . این پیام رسان که زیرساخت اصلی آن با استفاده از بستر اصلی تلگرام شکل گرفته با استفاده از API های تلگرام کار میکند و در واقع فقط میتواند امکاناتی را نظیر دسته بندی گروه ها و کانالها و امکانات دیگری نظیر فروارد پیشرفته و .. را به تلگرام اصلی اضافه کند . اما چیزی که این روزها باعث شده درخواست استفاده از تلگرام طلائی بالا برود این امکانات ظاهری نیستند . بلکه اینروزها قابلیت اصلی تلگرام طلائی فیلتر نبودن آن و عدم نیاز از فیلتر شکن ها یا وی پی ان هاست . 

پاک شدن خودکار تلگرام طلائی از گوشی های اندرویدی

اخیرا متوجه شدیم که گوگل پیام رسان تلگرام طلائی را به دلایل امنیتی و به صورت اتوماتیک از گوشی های اندرویدی حذف میکند . دلیل اینکه چرا گوگل  تلگرام طلائی را نرم افزاری غیر امن میداند بحث اصلی مقاله ما نیست و ما تنها میخواهیم راه حل جلوگیری از اتفاق را در اختیار شما بگذاریم . 

اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که به طور ناگهانی تلگرام طلائی شما از گوشیتان حذف شده ، نگران نباشید . با یک حرکت ساده میتوان از پاک شدن تلگرام طلائی جلوگیری کرد . 

 

رفع مشکل پاک شدن خودکار تلگرام طلایی از گوشی های اندرویدی با زبان انگلیسی 

 

وارد برنامه Google Play شده و گزینه Setting را بزنید . در منوی باز شده گزینه Play Protect را باز کنید و در صفحه بعدی تمام تیک ها را بردارید یا گزینه ها را غیر فعال کنید . 

مطالب مرتبط >>  معرفی نرم افزارهای کنترل کامپیوتر از راه دور

رفع مشکل پاک شدن تلگرام طلائی

 

ممکن است در گوشی شما مراحل به شکل زیر باشد ( از چپ به راست ) . توجه داشته باشید که در قسمت آخر باید گزینه Scan Device for Security threats را غیر فعال کنید .

غیر فعال کردن سیستم امنیتی گوگل پلی

 

رفع مشکل پاک شدن خودکار تلگرام طلایی از گوشی های اندرویدی با زبان فارسی

فکر شما عزیزانی که زبان گوشی خود را به زبان فارسی تغییر داده اید هم هستیم . شما باید طبق تصویر زیر عمل کنید و دقیقا از مرحله 1 تا 5 را انجام دهید . اگر در گوشی شما یکی از مراحل وجود ندارد یا به شکل دیگریست ، سعی کنید گزینه مشابه را روی گوشی خود پیدا کنید . 

 

رفع مشکل پاک شدن تلگرام طلائی

 

 

 

حالا دیگر تلگرام طلائی شما پاک نخواهد شد و میتوانید همچنان از آن استفاده کنید و همچنان از پیام رسان فوق العاده تلگرام بهره ببرید . 

دریافت تلگرام طلائی از کافه بازار

 

امیدواریم که این راهنما مورد استفاده شما قرار بگیرد .