شرکت موتور آزمای ثمین

خلاصه تاریخچه شرکت موتور آزمای ثمین

شرکت موتور آزمای ثمین فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با نام موتور آزمای شرق و با طراحی و ساخت دستگاه عیب‌یاب پراید انژکتوری طرح کیا آغاز نمود و از سال ۱۳۸۴ با نام موتور آزمای ثمین فعالیت خود را ادامه داد و از آن زمان تاکنون، در حال توسعه و به روزرسانی این دستگاه‌­ها می‌باشد…

موتور آزمای ثمین ، پیشرو در حوزه تجهیزات مکانیک و برق خودرو

شرکت مهندسی موتور آزمای ‌ثمین از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت دستگاه‌های عیب‌ یاب و دیاگ شروع نموده و همسو با رشد تکنولوژی خودرو در ایران در حال توسعه و بروزرسانی دستگاه‌های خود می‌باشد . دستگاه‌های عیب‌یاب شرکت مهندسی موتور آزمای‌ ثمین کلیه خودروهای گروه تولیدی ایران خودرو، سایپا ، پارس خودرو ، زامیاد ، کرمان خورو ، مدیران خودرو ، بهمن خودرو و ….. را بطور کامل پوشش می‌دهد .
همچنین دستگاه‌ های دیاگ خودروهای خارجی را به صورت تخصصی ارائه به بازار نموده تا نیاز کامل مشتریان خود را در این زمینه برآورده نماید.

شرکت مهندسی موتور آزمای‌ ثمین در ادامه سیر تکاملی خود و با توجه به نیاز مشتریان ، مبادرت به تولید و عرضه انواع تجهیزات تعمیرگاهی مانند انژکتورشور، شارژ گاز کولر ، تعویض روغن گیربکس اتوماتیک ، تستر ECU ، مولتی تستر و غیره نموده است.
همچنین این شرکت در زمینه تجهیزات آموزشی ، تابلوهای شبیه ساز و استندهای آموزشی فعالیت مستمر داشته و به منظور بالابردن سطح دانش و تجربه فعالان بخش خودرو اقدام به برگزاری انواع دوره‌‌های آموزشی مبتنی بر نیاز تعمیرکاران عزیز می‌نماید.

مطالب مرتبط >>  دستگاه دیاگ چیست ؟

همکاری شرکت مهندسی موتور آزمای‌ ثمین با شرکت‌های برتر خودروسازی در ایران شامل ایران خودرو، سایپا ، پارس خودرو و زامیاد و اخذ تاییدیه و انعقاد قرار داد با این شرکت‌ ها از جمله نقاط عطف این شرکت محسوب می‌گردد.
مدیریت شرکت مهندسی موتور آزمای‌ ثمین منتظر نظرات و پیشنهادات سازنده مشتریان محترم خود بوده و نظرات شما عزیزان را سرلوحه فعالیت‌های خـود قرار می‌دهد.

محصولات شرکت موتور آزمای ثمین

معرفی نمایندگان رسمی شرکت موتور آزمای ثمین

شرکت کارما خودرو نمایندگی فروش رسمی محصولات موتور آزمای ثمین در تهران

شرکت کارما خودرو
آدرس :تهران خیابان آزادی بین خ خوش و خ بهبودی نرسیده به وزارت کارساختمان ۴۴۹ شماره ۲۳۷
 ۰۲۱  ۶۶ ۵۹ ۲۸ ۹۳-۴

 ۰۲۱  ۶۶ ۹۴ ۶۲ ۷۸

 ۰۲۱  ۶۵ ۲۶ ۳۸ ۶۳
  ۰۹۱۲  ۰۹۸ ۲۰ ۸۳
  ۰۹۲۰  ۲۸۰ ۳۱ ۰۰
پست الکترونیک : [email protected]dro.com
برچسب ها:

۲ دیدگاه برای “معرفی شرکت موتور آزمای ثمین”

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.