از 1390

تستر باتری خودرو مدل 12 ولت

دستگاه تستر باطری ماشین ، مدل 12 ولت

ویژگی ها و جزئیات

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
دارای کابل 20 سانتی‌متری
کاربری بسیار آسان
مناسب برای خودروهایی با باتری 12 ولتی
دارای 6 ال‌ ای‌ دی جهت نمایش میزان شارژ باتری
دارای گیره جهت قرارگیری روی سری باتری

اطلاعات بیشتر

دانلود سریع پس از پرداخت

دستگاه تستر باتری خودرو ، مدل 12 ولت

مناسب کاربران حرفه ای و غیر حرفه ای

با در اختیار داشتن محصول فوق می‌توانید از وضعیت میزان شارژ باتری خودرو آگاه شوید و در زمانی مناسب اقدامات لازم برای تعویض باتری را انجام دهید .

حتی شما به عنوان یک راننده خودرو هم که اطلاعات حرفه ای در مورد خودرو ندارید ، میتوانید از این دستگاه برای تست باتری خودروی خود استفاده کنید .

این دستگاه به شما کمک میکند وضعیت سلامت باتری ماشین خود را تست و بررسی کرده و از خرید غیر ضروری باتری خودرو جلوگیری کنید .

 تستر باتری خودرو مدل 12 ولت

تستر باتری خودرو چیست و چه کمکی به ما میکند ؟

تستر باتری خودرو یکی از تجهیزاتی است که راننده را از میزان شارژ باتری خودرو آگاه می‌کند . این دستگاه میزان شارژ باتری را در 6 وضعیت بررسی می‌کند و برای کار با آن نیاز به هیچ تخصصی نیست. در قسمت انتهایی این تستر دو گیره قرار دارد که برای اتصال به سر مثبت و منفی باتری طراحی شده است. در هنگام استفاده از این باتری باید به ولتاژ خروجی باتری توجه کرد. ولتاژ مناسب برای این دستگاه کوچک 12 ولت است. با کمک این تستر باتری می‌توانید زمان شارژ یا تعویض باتری خودرو را تشخیص داده و تمهیدات لازم را در زمان مناسب انجام دهید. این تستر وضعیت باتری را در شش وضعیت شارژ کامل،عالی، خوب، متوسط، ضعیف و بدون شارژ دسته‌بندی می‌کند. این محصول ابعادی برابر 2 × 5.5 × 12.5 سانتی‌متری دارد و وزن آن 60 گرم است.

Customer Reviews

5/5

“A review from a customer who benefited from your product. Reviews can be a highly effective way of establishing credibility and increasing your company's reputation.”

5/5

“A review from a customer who benefited from your product. Reviews can be a highly effective way of establishing credibility and increasing your company's reputation.”

Join Our Newsletter

 
چت زنده با پشتیبان

سلام ، لطفا پیام یا درخواستتون رو ارسال کنید و منتظر پاسخ پشتیبان باشید