بروزرسانی

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”4934″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

بروزرسانی

با توجه به تنوع بالای تولید خودرو در جهان و همچنین آمار بالای مصرف لوازم یدکی خودرو ، بروز بودن اطلاعاتی نرم افزارهای خودرو امری الزامیست . مخصوصا اگر شما فروشنده ای فعال و بروز در این حوزه باشید .

خودروسافت تلاش میکند تا همیشه بروزترین نسخه های نرم افزارهارا برای رفاه مشتریان تهیه و آماده سازی کند . اما به این دلیل که در برخی موارد تا ماه ها بروزرسانی از نرم افزار خاصی ارائه نمیشود این امر در برخی موارد با تاخیر های ماهیانه مواجه میشود .

به هر صورت مطمئن باشید خودروسافت آخرین بروزرسانی های موجود را همیشه در دسترس شما قرار خواهد داد .

 

نحوه بروزرسانی

بروزرسانی به دو حالت امکان پذیر است .

  • بروزرسانی با نصب مجدد نرم افزار
  • بروزرسانی توسط پکیج بروزرسانی

روش بروزرسانی بستگی به فایل بروزرسانی قابل دسترس است . بعضی مواقع برای بروزرسانی نیاز است از روش اول استفاده شود که در این روزش نرم افزار مورد نظر بطور کامل پاک شده و یا مجدد روی نسخه قبلی نصب میگردد .

در روش دوم بروزرسانی بدون پاک شدن نسخه قبلی انجام شده و تنها پایگاه داده برنامه بروز میشود .

 

هزینه بروزرسانی

تلاش خودروسافت بر این است که بروزرسانی نرم افزارها با کمترین هزینه ممکن انجام شود . اما تعرفه ی فعلی بروزرسانی برای مشتریانی که تنها یک نرم افزار خریداری کرده اند ۵۰ درصد قیمت اصلی نرم افزار خریداری شده است .

برای مشتریانی که چندین نرم افزار را بصورت پکیج خریداری کرده اند هزینه بروزرسانی محساسبه شده و ممکن است هر بار متغیر باشد .

 

آیا نرم افزارهای بدون بروزرسانی از کار خواهند افتاد ؟

بروزرسانی تنها برای مشتریانی مورد نیاز است که بخواهند بروز باشند و خودروهای جدید نیز در حوزه فعالیت آنها باشند . در غیر این صورت برای کسانی که زیاد با خودروهای جدید سر و کار ندارند بروزرسانی امری اجباری نیست و نرم افزار خریداری شده بدون محدویت زمانی و بدون مشکل برای آنها کار خواهد کرد .[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دکمه بازگشت به بالا
Brands:
بستن
بستن