teamviewer

TeamViewer enterprise version 9

+ کرک برای استفاده همیشگی و رفع مشکل بلاک شدن نرم افزار پس از استفاده زیاد .

در این مقاله به معرفی نرم افزار TeamViewer خواهیم پرداخت که نرم افزاری بسیار مفید جهت دسترسی کنترل شده به کامپیوتر اشخاص از طریق اینترنت می باشد .

برنامه TeamViewer در دو نسخه رایگان و تجاری عرضه میشود و کاربری آن بسیار ساده بوده و هر کاربری تنها با چند کلیک میتواند به کامپیوتر مقصد وصل شده و کامپیوتر مورد نظر را کنترل کند .

این نرم افزار به این شکل کار میکند که زمانی نرم افزار را در کامپیوتر خود نصب کرده و باز میکنید و همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید به شما یک User ID و Password ارائه میکند که شخصی که در طرف دیگر میخواهد به کامپیوتر شما متصل شود باید این دو مشخصه را داشته باشد .

تصویر برنامه Teamveiwer

شخص مورد نظر تنها تا زمانی که برنامه TeamViewer روی سیستم شما باز باشد به کامپیوتر شما دسترسی خواهد داشت .

و نکته ی دیگر این است رمز عبور شما در هر بار باز و بسته کردن نرم افزار تغییر پیدا میکند .

در طرف دیگر نرم افزار ( سمت راست تصویر بالا ) دو گزینه وجود دارد که با وارد کردن نام کاربری ( User ID ) و پسورد (password ) کامپیوتر مقصد و زدن دکمه Connet to Partner میتوانید به کامپیوتر مقصد متصل شده و تغییرات لازم را انجام دهید .

این نرم افزار بیشتر برای کارشناسان نرم افزار کاربرد دارد که از این طریق به کامپیوتر مشتریان خود متصل شده و مشکلات نرم افزاری آنها را حل میکنند .

مطالب مرتبط >>  ۶ ماه اکانت رایگان بیت دیفندر bitdefender - Total Security 2015

خودروسافت نیز از این نرم افزار بخوبی بهره برده و برای نصب و پشتیبانی نرم افزارهای خودرو در سراسر ایران آماده خدمات رسانیست .

 

از طریق لینک زیر میتوانید نرم افزار را دانلود کرده و برروی سیستم خود نصب کنید .

دانلود تیم ویوور

ضمنا بعد از نصب نرم افزار از طریق پوشه Patch اقدام به فعال سازی همیشگی نرم افزار کنید . تنها با باز کردن فایل patch زدن دکمه Patch.

موفق باشید .

 

خودروسافت